نشست استانداران و مدیران ارشد وزارت کشور با معاون اول رئیس جمهور برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در ابتدای این نشست که عصر ۱۸ تیرماه در محل سالن پیامبر اعظم (ص) برگزار شد، دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای، رستم‌وندی رئیس سازمان امور اجتماعی، نظری مشاور امور زنان و خانواده، جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی، ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع و عرف معاون سیاسی وزارت کشور به ارائه گزارش از عملکرد بخش‌های مختلف حوزه‌های ماموریتی وزارت کشور پرداختند.

در این نشست همچنین دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با تشریح گستردگی ماموریت‌های وزارت کشور و تلاش‌های فوق‌العاده مجموعه مدیران و کارکنان صف و ستاد وزارت کشور، از این مجموعه تقدیر و تشکر کرد و برنامه‌های پیش روی وزارت کشور را مورد تبادل نظر قرار داد.

در پایان نشست امروز وزارت کشور، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ضمن تقدیر از تلاش های وزیر کشور، استانداران، مدیران و کارکنان وزارت کشور، توصیه های مهمی را خطاب به استانداران در روند پیش رو مطرح کرد.

معاون اول رئیس جمهور با توصیف دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به عنوان یک مدیر به تمام معنا، مسئولیت پذیر، توانا، خوش فکر، بابرنامه و با انگیزه، گفت: آقای رحمانی فضلی حس مسئولیت پذیری بالایی دارد. وزیر کشور در بسیاری از مسائلی که به صورت مستقیم مسئولیتی در قبال آنها نداشت، ورود کرد و خدمات زیادی انجام داد.

وی افزود: در موضوعاتی که ممکن است، برخی فکر کنند در وزارت کشور کمرنگ است، خصوصا در موضوعاتی که دفاع از حقوق اساسی ملت است، من شهادت می دهم که آقای رحمانی فضلی ایستادگی کرده و هرچه در توان داشته، گذاشته است.

دکتر جهانگیری با بیان اینکه وزارت کشور در هفت سال گذشته کارنامه بسیار خوبی دارد، افزود: امیدوارم به فضل الهی در سال پایانی دولت، وزارت کشور و استانداران همت کنند تا این کارنامه همچنان درخشان باشد.

583