استاندار:

سوم و چهارم خرداد یادآور حماسه‌های مردم خوزستان هستند

استاندار خوزستان گفت: سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری مردم دزفول یادآور حماسه‌های مردم خوزستان در هشت سال دفاع مقدس هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان؛ غلامرضا شریعتی روز یکشنبه در آیین توزیع ۲ هزارو ۶۰۰ بسته معیشتی در مصلای امام علی(ع) دزفول گفت: این بسته‌های معیشتی به نیت شهدای دزفول و به مناسبت چهارم خرداد توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بین نیازمندان و اقشار آسیب پذیر ناشی از اپیدمی کرونا اهدا می‌شوند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۲۸۰ هزار بسته معیشتی در استان خوزستان تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است، گفت: تعداد بسته‌های معیشتی در استان خوزستان با توزیع کمک‌های این هفته به ۳۰۰ هزار بسته خواهد رسید.

استاندار خوزستان با قدردانی از زحمات سپاه این استان در توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان افزود: مردم خوزستان به ویژه دزفول از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در انفاق، کمک به نیازمندان و اقدامات خیرخواهانه پیشتاز بوده‌اند.

گفتنی است ۲ هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی روز یکشنبه با حضور استاندار، فرمانده سپاه خوزستان، نماینده دزفول، امام جمعه و فرماندار دزفول و جمعی از مسوولان محلی و استانی به مناسبت چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری و روز دزفول در این شهرستان توزیع شد.

116