پیام استاندار خوزستان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم”

روز جهانی قدس یادگار و میراث بنیان گذار بزرگ انقلاب اسلامی ، امام خمینی ره و نماد وحدت و همدلی و یکپارچگی تمامی مسلمانان است. روز قدس، روز عهد و پیمان با واژه های ایثار، مقاومت و عدالت خواهی است.
این روز بزرگ که متعلق به همه آزادگان و آزادی خواهان جهان است، روزی است که مظلومین وعدالت طلبان فریاد ایستادگی حق در برابر باطل را طنین انداز می کنند و این روز ، روز تبلور وعده الهی است که حکومت مستکبران و کاخ ظالمان را که از تار عنکبوت سست تر است، ناپایدار می کند و خواب از چشمان سردمداران رژیم غاصب صهیونیستی می رباید .
امسال مردم مومن و ولایت مدار خوزستان که همواره در راهپیمایی ویژه این روز حضور فعال داشتند به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیتهایی که جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری ناشی از این ویروس وجود دارد ، امکان و توفیق برگزاری راهپیمایی وسیع روز جهانی قدس را ندارند ،با استفاده از ابزارها و روش های ارتباطی نوین و مجازی ، بار دیگر ثابت خواهند کرد که تحت هر شرایطی ، روحیه ایثار و مقاومت و مبارزه علیه استکبار و حکومت های ظالم را در خود حفظ نموده و در انحصار مرزها و شرایط نخواهند بود و همواره در کنار فلسطین و خصم دشمنان آن می مانند .

275