استاندار خوزستان :

تاکنون ۲۶۲ هزار بسته غذایی و بهداشتی بین نیازمندان خوزستان توزیع شده‌است

استاندار خوزستان گفت: این استان جزو اولین استانهایی است که در اهدای کمک‌های مومنان پیش قدم شده و تاکنون نیز ۲۶۲ هزار بسته غذایی و بهداشتی بین نیازمندان خوزستان توزیع شده‌است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان؛ غلامرضا شریعتی شامگاه سه شنبه در آیین اهدای ۱۰ هزار بسته معیشتی در قالب طرح کمک های مومنانه در شرکت فولاد اکسین خوزستان اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا معیشت و زندگی بخشی از مردم خوزستان را با چالش مواجه کرده است که با اهدای کمکهای خیرخواهانه تا اندازه ای از آلام نیازمندان کاسته شده است.

استاندار خوزستان ادامه داد : محدودیت های ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا، مشکلاتی را برای مردم استان ایجاد کرده که وظیفه خود می دانیم باتوجه به شرایط موجود ، کمک های خود را به نیازمندان این استان افزایش دهیم .

وی تصریح کرد: سازمان ها، شرکت ها، موسسه های خیریه و خیران استان نیز تاکنون در این زمینه همراهی خوبی با مجموعه دولت داشته اند که شایسته تقدیر است .

شریعتی گفت: شرکت فولاد اکسین خوزستان نیز در راستای مسوولیت اجتماعی خود همواره در شرایط سخت کمک های قابل توجهی را به استان داشته و در این شرایط دشوار نیز با اهدای بیش از ۱۰ هزار بسته غذایی بار دیگر گامی موثر برای خدمت به نیازمندان استان برداشت.

وی اظهار داشت: همچنین مجموعه بسیج نیز تاکنون در این زمینه نقش موثری داشته و بار سنگین بسته بندی و توزیع این اقلام را به دوش کشیده که شایسته تقدیر است .

استاندار خوزستان گفت: ۲۶۲ هزار بسته غذایی تاکنون بین نیازمندان خوزستان که تحت پوشش هیچ سازمان و یا ارگانی نبودند توزیع شد و این نشان می دهد که خوزستان در کمک های مومنانه تمامی اقشار آسیب پذیر را مدنظر قرار داده است.

وی بیان کرد : شرکت فولاد اکسین خوزستان پس از سپری کردن بحران های سخت و قرار گرفتن روی ریل تولید، توسعه و استقلال ، در مسیر کمک به نیازمندان نیز اقدامات شایسته ای انجام داده است .

شریعتی گفت: پیش از این نیز شرکت فولاد خوزستان ۲۰ هزار بسته حمایتی را بین نیازمندان استان توزیع کرده است.

 

157