استاندار خوزستان تاکید کرد: لزوم نهایت حساسیت و دقت تا پیروزی کامل بر اپیدمی کرونا / در این نبرد سنگین خسته نشویم / شرایط در وضعیت پایدار است

به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان شامگاه چهارشنبه ۱۳ فروردین ماه با حضور در بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان ضمن عیادت از بیماران مبتلا به ویروس کرونا از تلاش ها و زحمات بی شائبه پزشکان، پرستاران، و کادر درمانی این بیمارستان قدردانی کرد.

استاندار خوزستان در حاشیه این بازدید گفت: این توفیق را داشتم که امروز را در کنار پزشکان و پرستاران پرتلاش این بیمارستان بودم و از نزدیک شاهد ایثارگری ها و از خودگذشتگی های ایشان بودم که به واسطه سوگندی که برای حفظ سلامت مردم ادا کرده اند با تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر خود هرگز میدان را خالی نکردند.

وی افزود: این فداکاری از گذشته هم بوده اما در جریان این اپیدمی این فداکاری و ریسک پذیری به شکل شایسته ای متبلور شد و به منصه ظهور رسید و کمترین حد از انجام وظیفه را ادا کرده ام که خدمت آنها رسیده و مراتب سپاسگزاری خود را ابراز نمایم.

شریعتی خاطرنشان کرد: انسان وقتی تلاش جهادی این قشر را مشاهده میکند هم به وجد می آید و هم احساس افتخار میکند و به نوبه خود به همه آنها درود میفرستم.

استاندار خوزستان اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی آنها خوشبختانه شرایط در وضعیت پایداری است و منحنی بیماری رو به کاهش هست البته همراهی و رعایت اصول بهداشتی از سوی مردم نیز تاثیر بسزایی در کنترل اوضاع داشته است.

شریعتی بیان کرد: به تدریج در حال فائق آمدن بر این اپیدمی هستیم البته باید تا انتها با نهایت دقت و حساسیت شرایط را کنترل نماییم.

استاندار خوزستان تاکید کرد: تاکید میکنم همچنان نه مردم نه کادر درمانی و نه مسوولان در این نبرد سنگین خسته نشده بلکه با بردباری و بهره گیری از علم کار را تا انتها ادامه دهیم تا به طور کامل در مبارزه با این ویروس شوم پیروز شویم.

866