استاندار خوزستان: مدارس و دانشگاه های استان در پاسخ به دغدغه مندی مردم تا پایان هفته تعطیل شد

به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان گفت: دانشگاه ها، مدارس و مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از روز دوشنبه ۵ اسفندماه تا پایان هفته جاری در پاسخ به دغدغه مندی مردم استان تعطیل اعلام شد.

وی افزود: در پاسخ به درخواست هایی که والدین و مردم استان داشتند جلسه کارشناسی سه ساعته با حضور مسئولان متولی دانشگاهی و آموزش و پرورش و مسئولان سیاسی و امنیتی در رابطه با مسایل مختلف استان تشکیل شد.

استاندار خوزستان ادامه داد: آنچه نظر علمی و کارشناسی اساتید فن بود بر این باور بودند که هیچ کیس و مورد مثبت از کرونا مشاهده نشده و نیاز به تعطیلی مدارس و دانشگاه ها نیست اما در پاسخ به دغدغه مردم و التهابات روانی و با توجه به بارشهای سنگینی که از دوشنبه و سه شنبه در بالا دست استان داریم و بارشهای نسبی که در استان خواهیم داشت تصمیم بر این شد مدارس و دانشگاه ها تا پایان هفته تعطیل اعلام شود.

شریعتی خاطرنشان کرد: از شهروندان میخواهیم از سفر به استانهایی که موارد مثبت کرونا گزارش شده خودداری کنند  و از حضور در تشکل ها و  جمع هایی که تعداد زیادی هست پرهیز کنند تا خطر ابتلا به بیماری در استان به حداقل برسد.

استاندار خوزستان تاکید کرد: از مردم میخواهیم به توصیه های بهداشتی و پیشگیرانه دانشگاه های علوم پزشکی استان با جدیت عمل کند تا همچنان استان  از خطر شیوع این بیماری پاک بماند و بتوانیم شرایط استان را کنترل کنیم و در این زمینه تلاشهای وافر و شبانه روزی بهداشت را ارج بنهیم .

9715