استاندار خوزستان: فرمانداران نسبت به تخلفات احتمالی در انتخابات برخورد لازم را داشته باشند

استاندار خوزستان گفت: هیچ یک از مسئولان اجرایی از جمله اعضای شوراهای شهر و روستا حق جانبداری از کاندید خاص را نداشته و فرمانداران حتما نسبت به تخلفات احتمالی برخورد لازم را داشته باشند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان روز شنبه در نشست ستاد انتخابات استان که با حضور رئیس و اعضای این ستاد و فرمانداران حوزه های انتخابیه اصلی برگزار شد بر انجام کلیه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات تاکید کرد.

استاندار خوزستان گفت: فرمانداران شهرستان ها تمرکز اصلی خود را بر اجرای شفاف، سالم و پرشور انتخابات قرار داده و پیگیری سایر موضوعات را به بعد از انتخابات موکول نمایند.

شریعتی افزود: فرمانداران و مسئولان ذیربط حتما رصدها و دقت لازم برای پیشگیری از هرگونه تنش احتمالی در حوزه های انتخابیه با رقابت بسیار نزدیک را داشته و پیش از بروز هرگونه رخداد ناگوار نسبت به گزارش موارد در صورت لزوم به مرکز و کنترل وضعیت در عین صیانت و امانتداری از آرای مردم اهتمام داشته باشند.

استاندار خوزستان یادآور شد: همچنین لازم است کلیه امکانات لازم در حوزه های ، دستگاه های احراز هویت، پشتیبانی، تامین تعرفه های آرا به میزان کافی و تامین امنیت شعب مهیا بوده تا هیچگونه دغدغه و خللی در روند برگزاری انتخابات نداشته باشیم.

شریعتی خاطرنشان کرد: هیچ یک از مسئولان اجرایی از جمله اعضای شوراهای شهر و روستا حق جانبداری از کاندید خاص را نداشته و فرمانداران حتما نسبت به تخلفات احتمالی برخورد لازم را داشته باشند.

استاندار خوزستان بیان کرد: شروع انتخابات راس ساعت ۸ صبح جمعه خواهد بود و به هیچ عنوان تاخیر در آغاز فعالیت هیچ یک از شعب اخذ رای پذیرفتنی نخواهند بود.

93