معاون وزیرکار و رفاه اجتماعی گفت: رونق مشاغل خانگی و دانش بنیان از طرح های مهم برنامه پنج ساله سال پنجم است

” محمد رضا موالی زاده” در حاشیه جلسه با استاندار خوزستان و مسئولان تابعه وزارت کار و رفاه و اجتماعی در استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت : هدف از سفردوروزه ای که به استان خوزستان داشتیم ایجاد جلسه هماهنگی در دستگاه های تابعه وزارت کار و رفاه اجتماعی در استان خوزستان است.

وی گفت: از دیگر هدف این سفرانجام بازرسی هایی در این حوزه و ایجاد درک مشترک بین صف و ستاد است چرا که با درک مشترک می توان به اقدامی مشترک رسید.

این مقام مسئول بیان داشت : ایجاد راهکارهای مناسب برای اشتغالزایی مناسب در استان و همچنین بهره وری مناسب از برنامه های توسعه اشتغال در سطح استان خوزستان از دیگر اهداف سفر به خوزستان است.

موالی زاده زمینه های اشتغالزایی در استان خوزستان را بسیار مناسب دانست و افزود: باید زمینه اشتغال در بخش های صنعت، کشاورزی وخدمات در استان فراهم شود و از این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود.

وی گفت: ایجاد مشاغل خانگی و دانش بنیان به قانون تبدیل شده است و توسعه مشاغل سنتی نیز در برنامه این وزارت خانه است.

معاون وزیرکار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: وزارت کار و رفاه اجتماعی به دنبال روان سازی محیط کار به منظور بالا رفتن بازدهی هر چه بیشتر است، با ظرفیت های خوب شغلی که در استان خوزستان وجود دارد افق بسیار روشنی در جهت اشتغالزایی در خوزستان قابل مشاهده است.

1738