معاون امور عمرانی استانداری: جهادی و شبانه روزی برای اتمام پروژه های نیمه کاره کمر همت ببندید

مهندس خانچی در بازدیدی که روزجمعه دهم دی ماه از پروژه های عمرانی شهرستان‌ شوشتر و گتوند به صورت میدانی در جریان روند پروژه های عمرانی این شهرستان قرار گرفت.

خانچی در بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان شوشتر:
انقلاب ما، انقلاب محروم ها و پا برهنه ها بوده؛ اینکه ما بپردازیم به جاهایی که مهم هم هستن اما از مناطق محروم غافل بشیم، این اصلا زیبنده نیست
مهندس خانچی در بازدیدی که روزجمعه دهم دی ماه از پروژه های عمرانی شهرستان‌ شوشتر و گتوند به صورت میدانی در جریان روند پروژه های عمرانی این شهرستان قرار گرفت.
در این بازدید که نماینده محترم این شهرستان و فرمانداران شهرستان شوشتر و گتوند ایشان را همراهی می کردند ، به بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی پرداخته شد.
خانچی در این بازدید به پتانسین گردشگری شهرستان شوشتر اشاره کرد و گفت: باید تمام‌تلاش خود را در انجام پروژه های عمرانی این شهرستان و اتمام پروژه های نیمه کاره تا پایان سال بکار بست.
وی در ادامه اضافه کرد: وجود مراکز علمی ای که در این دو شهر هست (گتوند، شوشتر و …)، پتانسیلی خیلی خوبی برای مدیران اجرایی جهت تسریع و بالا بردن سطح کیفیت پروژه های عمرانی است.

خانچی در ادامه افزود: انتظار ما این است که تا عید اتفاقات خوبی در این منطقه بیفتد. به هر حال دولت که تغییر کرده، مردم انتظار یک تغییر و تحولی را دارند. این تغییر و تحول را باید در کار ببینند. با حرف و گفتگو نمیشود. وی خطاب به فرماندارن از پیگیری پروژه های نیمه تمام این شهرستان تا پایان سال جاری خبر داد و از آنها خواست که بصورت جهادی و شبانه روزی جهت اتمام پروژه های نیمه کاره کمر همت ببندید.
وی در پایان با تاکید بر پتانسیل گروه های جهادی خاطر نشان کردند: باید به اهمیت گروه های جهادی توجه داشت و آنها را همیشه در کنار خود جهت رفع محرومیت ها و خدمت رسانی به مردم دید.

335