معاون استاندارخوزستان: وزارت نفت، توسعه جاده خرمشهر را به عهده بگیرد

معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: با توجه به استفاده مداوم کارکنان وزارت نفت از جاده اهواز – خرمشهر انتظار می رود وزارت نفت، توسعه و تجهیز این جاده را به عهده بگیرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت عمران استانداری خوزستان؛ محمد خانچی، شامگاه پنجشنبه، در دیدار با مدیرعامل شرکت مهندسی دایدار اظهار داشت:
وزارت نفت با توجه به مسئولیت اجتماعی خود باید به طور جدی در پروژه های عمرانی و حیاتی استان ورود پیدا کند.
وی با تسلیت مجدد به خانواده بزرگ صنعت نفت بابت درگذشت کارکنان این شرکت و آرزوی سلامتی مصدومان حادثه جاده اهواز-خرمشهر افزود: با توجه به تردد سنگین ماشین آلات وزارت نفت در مسیر مواصلاتی اهواز- خرمشهر، انتظار می‌رود مجموعه وزارت نفت ورود جدی در دو بانده کردن این جاده در اسرع وقت داشته باشد.
معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: جاده اهواز_ خرمشهر اصلا در شان مردم مقاوم و صبور خرمشهر نیست و ما باتوجه به شناختی که از وزیر محترم نفت داریم انتظار داشتیم در پیام تسلیت خود، ورود مستقیم و ضرب العجلی در این خصوص داشته باشد.

وی در پایان افزود: مشارکت وزارت نفت در دوبانده کردن این مسیر علاوه بر ایجاد امنیت و رفاه برای کارکنان زحمت کش عملیاتی این مجموعه، موجب ایجاد رضایت و آرامش مردم رنج دیده خرمشهر، روستاها و سایر مناطق محروم حومه این شهر خواهد شد.

583