سفر یک روزه معاون اقتصادی استاندار خوزستان به بهبهان

دکتر آقارضا فتوحی، معاون اقتصادی استاندار خوزستان روز پنجشنبه در سفری یک روزه به شهرستان بهبهان ضمن بررسی و بازدید از صنایع و تولیدی‌های این شهرستان با فعالان اقتصادی بهبهان  نیز جلسه‌ای برگزار کرد.

معاون اقتصادی استاندار خوزستان در این بازدید در جریان آخرین وضعیت مسایل  پیرامون فعالیت‌های اقتصادی شهرستان بهبهان قرار گرفت و دستورات لازم جهت رفع موانع و مشکلات واحدهای تولید، صنایع و تسهیل در مسیر توسعه اقتصادی این شهرستان را صادر کرد.

وی در این سفر از کارخانه خرما، کارخانه قند، برخی واحدهای مرغداری بازدید به عمل آورد و سپس در جلسه‌ای با فعالان اقتصادی این شهرستان مسایل آنان را بررسی کرد.

دکتر فتوحی همچنین از نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان به منظور اتخاذ تصمیمات لازم جهت اجرای فاز توسعه نیروگاه  بازدید کرد .

معاون اقتصادی استاندار با حضور در شهرک صنعتی و بازدید از تعدادی از صنایع تولیدی و سرکشی از بخش‌های مختلف این واحدها، از نزدیک در جریان امور و مسائل مربوط به این واحدها قرار گرفت و ضمن گفتگو و شنیدن درخواست‌های صاحبان این واحدها، دستورات لازم را در راستای حمایت از تولید واشتغال و رفع موانع تولید صادر نمود و خواستار همکاری و پیگیری تمامی ادارات استان برای حل مشکلات پیش روی صنایع و واحدهای تولیدی این شهرستان شد.

شرکت در مراسم یادبود شهدای شیمیایی شهرستان بهبهان و عرض تسلیت به خانواده‌ بازماندگان سانحه تصادف اخیر در بهبهان بخش دیگری از سفر یک روزه معاون اقتصادی استاندار به شهرستان بهبهان بود.

422