استاندار خوزستان:

تمرکز بر هویت‌ها بیشتر شود/شعر عربی در استان نیازمند توجه است

استاندار خوزستان با بیان اینکه شعر عربی در استان نیازمند توجه است، گفت: تمرکز بر روی هویت‌ها بیشتر شود چرا که با تقویت این جریان می‌توان از تهاجم دشمن جلوگیری کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، مجدالدین معلمی، معاون هنری حوزه هنری انقلاب اسلامی امروز چهارشنبه ٢١ اردیبهشت ماه با استاندار خوزستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

صادق خلیلیان در ابتدای این دیدار بر ضرورت توجه هرچه بیشتر به فرهنگ ایرانی و اسلامی اظهار داشت: حوزه هنری باید تقویت شود.

استاندار خوزستان عنوان داشت: احیای عناصر هویتی در هر بوم فرهنگی امری مهم و اساسی است که وظیفه آن امروز بر دوش حوزه هنری گمارده شده است.

خلیلیان با اشاره به حضور هنرمندان بی‌شمار در خوزستان تصریح کرد: شعر عربی در استان نیازمند توجه است و باید در این زمینه فعالیت‌های مؤثری انجام شود.

وی همچنین گفت: تمرکز بر روی هویت‌ها بیشتر شود چرا که با تقویت این جریان می‌توان از تهاجم دشمن جلوگیری کرد.

در ادامه معاون حوزه هنری کشور ابراز داشت: دغدغه‌های هنرمند انقلاب، دغدغه مردم است و هنرمند انقلاب نسبت به تمامی مشکلات مردم حساسیت نشان می‌دهد.

معلمی با اشاره به ظرفیت‌های ویژه استان خوزستان اظهار داشت: امروز هنر با زندگی مردم عجین شده است؛ بنابراین نمی‌توان از آن غافل شد و اهمیتش را نادیده گرفت.

وی در پایان گفت: اگر هنر انقلاب را با گذشته مقایسه کنیم، چنان درخششی را شاهد هستیم که می‌توانیم هنر انقلاب را در روزگار کنونی خود هنری درخشان، موفق و راهگشا بدانیم.

228