استاندار خوزستان در آیین تجلیل نفرات برتر کنکور در خوزستان عنوان کرد؛

 آینده کشور در ابعاد مختلف متعلق به نخبگان است/در توسعه و برنامه‌ریزی به کمک نخبگان نیاز داریم

 دکتر صادق خلیلیان، استاندار خوزستان در آیین تجلیل از رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ که با حضور رتبه‌های برتر کنکور استان و مدیران آموزش و پرورش استان خوزستان در استانداری خوزستان برگزار شد ضمن تجلیل از آنان بر حمایت از نخبگان به عنوان آینده‌سازان کشور تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، استاندار خوزستان در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از اولیا دانش‌آموزان، معلمان و مسئولان متولی این حوزه به عنوان پرورش دهندگان نخبگان بیان کرد: ما به وجود نخبگان در استان افتخار می‌کنیم و معتقدیم نخبگان از ظرفیت‌های مهم و بزرگ استان به شمار می‌روند.

وی ضمن ابراز امیدواری نسبت تداوم و استمرار موفقیت‌های دانش‌آموزان و نخبگان استان خاطرنشان کرد: ضرورت دارد که به بهترین شکل از نخبگان استان حمایت کنیم.

پیشرفت و توسعه دنیا بر پایه دانش

استاندار خوزستان با بیان اینکه پیشرفت و توسعه در دنیا بر پایه دانش است تصریح کرد: دانش می‌تواند مسیر توسعه هر جامعه را هموار کند، ایده‌های جدید در مدل‌های توسعه بر پایه دانش استوار است که باید این مسیر را در کشور و استان خوزستان دنبال کنیم.

خلیلیان با بیان اینکه دانش باید مبنای توسعه، پیشرفت و برنامه‌ریزی قرار داده شود عنوان کرد: در این مسیر نیازمند نخبگانی هستیم که کمک کننده ما در توسعه باشند، آینده کشور در ابعاد مختلف متعلق به نخبگان است. در واقع این نخبگان هستند که اداره کشور را در اختیار خواهند گرفت و به پیش خواهند برد.

وی تقدیر و تجلیل از نخبگان را ضامن آینده جامعه‌ای که قرار است توسط خودشان اداره شود عنوان کرد.

استاندار خوزستان در پایان این نشست از نفرات برتر کنکور سراسر استان به صورت حضوری و ویدیو کنفرانس تقدیر به عمل آورد.

 

 

238